صفحه ها
دسته
لينکستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 207775
تعداد نوشته ها : 193
تعداد نظرات : 7
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

شرکت مایکروسافت طی بیانیه‌ای اعلام کرد که کاربران هنوز به کارکردهای فراوان ویندوز ویستا آشنایی ندارند و در مورد این سیستم‌عامل توانمند سوءتفاهم شده است.


اگر چه هم‌اکنون نزدیک به یک سال از عرضه نسخه نهایی سیستم‌عامل ویندوز ویستا می‌گذرد،‌اما بسیاری از کاربران تمایل چندانی به استفاده از آن ندارند و همچنان به کارگیری نسخه‌های قبلی این سیستم‌عامل را ترجیح می‌دهند. این مسئله باعث شده است تا مایکروسافت به فکر برطرف کردن مشکلات کاربران با این سیستم‌عامل و افزایش محبوبیت این نرم‌افزار جامع بیفتد.


مقامات مایکروسافت به تازگی گزارشی را با عنوان "پنج سوءتفاهم بزرگ در مورد ویستا" منتشر کرده‌اند و در آن مشکلات کاربران را در مورد پیچیدگی برخی قسمت‌های این نرم‌افزار و اختلالات بخش به‌روزرسانی آن مرتفع ساخته‌اند. شرکت مایکروسافت معتقد است که بخش‌های User Account Control، Image Management، Display Driver Model، Windows Search و 64-bit architecture مهم‌ترین بخش‌های سیستم‌عامل ویستا هستند که عموم کاربران با آن‌ها مشکل دارند و نمی‌توانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند.

شرکت مایکروسافت معتقد است که کارشناسان فناوری اطلاعات در شبکه‌های کامپیوتری بیش از دیگر کاربران با این مشکلات مواجه می‌شوند که باید مشکلات یاد شده هر چه سریع‌تر برای آن‌ها از بین برود.


دسته ها : سیستم عامل
شنبه دوازدهم 11 1387
X